SKU: KPKDT50P EAN: 6954016500588
In Stock Only 2 Left!
Stock Location:
Croydon -pickup available : 2
  • Description
  • Warranty
  • Specifications
  • Reviews
Slides into the top of a kupole and attaches to 50mm truss.
Ideal for trade show display mounts
(KPKDT50P)
Dimension: 70mm(L) x  39mm(W) x 10mm(H)
Weight: 50g
SKU KPKDT50P
Barcode # 6954016500588
Brand Kupo
Shipping Width 0.050m
Shipping Height 0.010m
Shipping Length 0.080m
12 months Australian replacement warranty
More From This Category
Kupo EZ-TIE Cable Grip 20mm X 410mm - Blue10 Pack
Only 4 Left!
Kupo KS-309 MoUse Pad for Tethermate Side Table
Only 3 Left!
Kupo KP-KS02 Triple Hook System Set for Background Paper Drive
Only 1 Left!
Kupo KS-020 Snap in Pin
Only 2 Left!
Kupo KS-020 Snap in Pin
Shop Now. Pay Later.
100% Interest-free.