SKU: KPKDC40P EAN: 6954016523739
  • Help organise and run cables quickly and neatly
  • Flexible clips secure cables on round tubing
  • Fit tubing with 40–50mm outer diameter
Backorder Available Backorder Available
Special order item - 8 week lead time
  • Reviews
These flexible acrylic cable clips are ideal for larger tubing, fitting round tubes from 40–50mm in diameter. Snap them on quickly to route cables cleanly and efficiently. Sold in a pack of four.
- Material: Acrylic
- For tube size: 40–50mm
- For cable diameter: 6mm and 10mm
- Pack of 4
(KPKDC40P)
SKU KPKDC40P
Barcode # 6954016523739
Brand Kupo
More From This Category
Kupo RigPRO CHC-4.0 Grade 80 Alloy Chain for Hoist 4.0mm x 12mmm
backorder
Kupo RigPRO RD-750-A BGV D8+ 750KG Chain Hoist
backorder
Kupo 50kg black heavy duty safety wire 100cm
Kupo Wall Spreader Set for Pipe 42.4mm
Shop Now. Pay Later.
100% Interest-free.