SKU: KPEZ241R EAN: 6954016523623
In Stock Only 2 Left!
Stock Location:
Warehouse - Delivery only : 2
  • Description
  • Warranty
  • Specifications
  • Reviews
The Kupo EZ-TIE is ideal for sound, lighting and audio/video equipment cable.
Available in packs of 10 ties, in 5 colours:
EZ241-B = black
EZ241-W = white
EZ241-R = red
EZ241-Y = yellow
EZ241-BL = blue
Specifications
Length     177.8 mm
Width     101.6 mm
Height     22.8 mm
Weight     50g
(KPEZ241R)
Length     177.8 mm
Width     101.6 mm
Height     22.8 mm
Weight     50g
SKU KPEZ241R
Barcode # 6954016523623
Brand Kupo
Shipping Width 0.080m
Shipping Height 0.020m
Shipping Length 0.300m
Shipping Cubic 0.000575000m3
Unit Of Measure ea
2 Years Warranty
Reviews
You May Also Like
Kupo EZ-TIE 241B Cable Grip 20mm X 410mm - Black 10 Pack
Only 3 Left!
Kupo EZ-TIE Cable Grip 20mm X 410mm - Blue10 Pack
Only 4 Left!
Kupo 241W EZ-TIE Cable Grip 20mm X 410mm - White 10 Pack
In Stock
Kupo EZ-TIE Cable Grip 20mm X 410mm - Yellow 10 Pack
Only 4 Left!
More From This Category
Kupo KS-470 Super Knuckle with Hex Baby Pin and 1/4"-20 Male Thread
In Stock
Kupo KCP-241 Silver 40" Extension Grip Arm with Hex Baby Pin
Kupo KCP-440 4 1/2" Centre Grip Head w/ 1 1/8" Junior Stud
Shop Now. Pay Later.
100% Interest-free.